Oto jak działamy

Przyjeżdzamy punktualnie w umówione miejsce, o umówionej porze.

Na rozpakowanie i ustawienie Selfomatu potrzebujemy zaledwie 20 minut!

Wybierasz dowolne tło, zakładasz gadżety i klik… odbierasz zdjęcie.

Jesteśmy do Waszej dyspozycji przez cały czas trwania imprezy.

Po zakończeniu pakujemy sprzęt i już nas nie ma.

 

Najczęstsze pytania

Jak działa selfomat?
Selfomat to urządzenie w pełni samoobsługowe. Wystarczy kliknąć start, zapozować i po 15 sekundach odebrać gotowe zdjęcie.

Ile miejsca potrzebuje selfomat?
Około 2 x 3 m i standardowe podłączenie do prądu. Obok znajdują się eleganckie stojaki z kunsztownie wyeksponowanymi gadżetami do przebrania.  

O co chodzi z tą galerią?
Już następnego dnia po imprezie Wasze zdjęcia będą dostępne na naszej stronie internetowej w specjalnie chronionej hasłem galerii (do której tylko Ty i Twoi goście będziecie mieć dostęp).

W jakich miejscowościach możliwy jest wynajem?
Selfomat dowieziemy praktycznie wszędzie. Dojazd do 40 km jest gratis, dalej możemy zaproponować bardzo korzystne warunki dostawy.

Jak zarezerwować selfomat?
Wystarczy, że się z nami skontaktujesz. My zajmiemy się wszystkimi formalnościami. Standardowo wymagane jest podpisanie krótkiej umowy i wpłata 30% zaliczki. Dzięki temu masz pewność, że wskazana data zostanie zarezerwowana wyłącznie dla Ciebie. Pozostałą część kwoty można uregulować po imprezie.  

Czy mogę otrzymać fakturę?
Oczywiście, że tak. Wszystko robimy legalnie 100% legalnie. Wystawiamy faktury VAT.

Czy na zdjęciach mogę umieścić swoje logo?
Jak najbardziej. Wystarczy to zgłosić przy rezerwacji oraz przesłać nam projekt logo, które chcesz umieścić. Jest również możliwość oklejenia selfomatu dowolnym logo lub znakiem firmowym. Realizację swojego pomysłu zostaw nam ;) 

Copyright @ Selfomat                            Rzeszów, Tarnobrzeg, Lublin, Kielce, Stalowa Wola, Mielec, Nowa Dęba, Sandomierz, Kolbuszowa